Xiaomi Mi Band 5 2020 Türkiye Fiyatları Ne Olacak?


0

Xiaomi makasının son dönemlerde çok dikkat çeken, en çok satan akıllı bilek serisi Mi Band’in yeni modeli olan Mi Band 5 modeli, 11 Haziran’da satışa sunulmuştu. Temmuz ayında ise Türkiye’ye gelen Mi Band 5 serisi fiyatı ne olacak? Akıllı bileklik ile ilgili birçok haberlerle beraber Mi Band 5 Türkiye fiyatı netleşti mi? Soruları da çokça sorulmaya başlandı.

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı belirlendi!

Xiaomi markasına ait yeni akıllı bileklik olan Mi Band 5 için şimdiden merak ediliyor ve ilgi odağı olmaya başladı. Bir süredir Türkiye’ye gelmesi beklenen bu akıllı bileklik, bildiğiniz üzere 11 Haziranda kullanıcılarıyla buluştu. Bununla beraber Hepsiburada’da satışa çıkan Xiaomi Mi Band 5 için satış fiyatı 409 TL olarak belirlendi. İlgili olduğunuz Mi Band 5 için dilediğiniz her zaman siz de online sipariş verebilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri Nelerdir?
Xiaomi, son dönemlerde teknolojide yaptığı ataklarıyla beraber gerçekten de teknoloji severleri mutlu ediyor. Mi Band 5’te de yine ilgi odağı olacağını hissettirdiği bilgi sızıntılarıyla beraber artık resmi olarak karşımızda olan bu bilekliğin özellikleri nelerdir? Merak ediyorsanız buyurun:

Bu bileklik, 5. Seri olarak piyasaya çıkartıldı. Bu noktada Mi Band 4 ile tasarım farkı bulunmamakta olup neredeyse tüm tasarım keskin çizgileri aynı gözükmektedir. Ancak gövde ve kayış renklerinde farklılıklar isteyenler için farklı gövde ve kayış renkleriyle satışa çıkan bu akıllı bilekliğin arka kısmında Apple Watch’ta olduğu gibi özel bir manyetik giriş bulunuyor. Böylelikle kayışla ilgili çıkarma- takma gibi durumu şarj ederken sorun yaşamadan doğrudan şarj edebilir olacaksınız.

Bileklik ürünü Mi Band 5 bilekliğin ekran büyüklüğü bakıldığında 1.1 inç renkli Amoled ekran ile %20 oranında daha da büyük gözükmektedir. Böylece ekranı büyüyen bir akıllı bileklik sahibi olacağınız gibi bu yeni seride de 100’ü geçkin sayıda saat ara yüzü bulunacaktır. Siz de saat ara yüzü olarak istediğiniz seçimleri yapabilir ve seçenekler arasında dilediğiniz zaman kıyafetlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Akıllı bileklik için bulunan bir diğer özellik ise, Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği olurken en iyi şekilde akıllı bileklikte 30 dakika boyunca 50 metreye kadar su dayanıklılığı bulunmaktadır.

11 Farklı Profesyonel Spor Modu

Akıllı bilekliğinizde NFC desteği ile beraber gelen bilekliğin aynı zamanda profesyonel spor modları da bulunmaktadır. Toplamda 11 farklı profesyonel spor modu olan ve kadın sağlığı içinse ayriyeten özel modlar taşıyan akıllı bileklik için gerçekten birçok modu faydalı gözükmektedir.

Bir diğer özellik detayı ise, bağlantı yaptıracağınız telefon kamerasında deklanşör görevi görmesi olacaktır. Telefonların kamera özelliği açıksa,

Özel modeli NFC desteğiyle gelen bileklik, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlandığı telefon kamerası için deklanşör görevi görebiliyor. Bilekten direkt olarak deklanşör gibi kullanabileceksiniz. Böylece uzağa koyacağınız telefonunuzda fotoğraf çekimlerinizi kendi başınıza deklanşöre tıklama için bileğinizdeki bilekliğe dokunarak yapabileceksiniz.

Sağlık tarafında ise özel geliştirdikleri sensorlar sayesinde kan oksijen doygunluğu SpO2 olan ölçüm desteği bulunmaktadır. Bu ölçüm desteği dışında bilekte takılı olan bilekliğin nabız ölçümü yapması gibi özelliği de bulunur. Akıllı bileklik Mi Band 5 için uyku takibini aktif ederek isterseniz de sağlıklı uyku modunu görebilirsiniz. Son olarak bilekliğin kullanıma bağlı ortalama 2 haftalık pil ömrü bulunduğu gözlenmektedir. Fiyat / Performans olarak birçok beklentiyi, istekleri ve genel yapı itibariyle teknolojiyle bileklikten beklenen çok şeyi karşıladığını görmekteyiz.

ciltbakimi erkek


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı