Survivor 2020 Şampiyona Cemal Can Oldu! Cemal Can Canseven Kimdir?


0

Survivor 2020 finaline yaklaşılırken Cemal Can ile Barış Murat Yağcı arasında final kapışması nefes keser boyutlarına kadar ilerledi. Finalde nefes kesen son dakikalar olurken, 5 ay boyunca bir Survivor olmanın yolunda ilerleyen Cemal Can ile Barış Murat arasında kazanan isim kim oldu?

Bu yıl ki TV8’in programı Survivor 2020’de Survivor olan isim, Survivor’u kazanan isim Cemal Can oldu. 500 bin TL para ödülünün kazanan ismi olan Cemal Can, dün gece ki finalde SMS oylarının açıklanmasıyla beraber 2020 Survivor kazananı oldu.

SMS oylarının programa katkısının çok fazla olduğu bilinirken, yoğun Barış Murat Yağcı SMS’lerinin ve Cemal Can Canseven’e gelen SMS’lerin fazlaca olduğu biliniyordu. Bu noktada kıran kırana olan çekişmede hangi isim SMS oylamasından birinci çıkacağı da merak konusuydu. Buna göre, Survivor 2020 finalisti Barış’ın çok fazla hayranı olmasıyla beraber çekişmeli giden Cemal Can’ın SMS oyları, daha fazla ön plana geçerek final şampiyonu olmasında başarılı oldu. Buna göre şampiyon Cemal Can Canseven oldu.

Dün gece ki Survivor yeni bölümünde finalde, Survivor 2020 final şampiyonu kim olacak? Merak ediliyordu. Gecenin ilerleyen saatlerine karşı SMS oyları açıklanarak, gecenin şampiyonu Barış mı yoksa Cemal Can mı olacak fazlasıyla meraklandırıcıyken, 2020 şampiyon Cemal Can Canseven olarak açıklandı.

TV8’in ekranlarında 10 yılı aşkındır yayınlanan Survivor’da geçen yıllardaki birincilik ödülü 500 bin TL idi. Bu yılki ödülde de farklı bir şey söylenmediği için tahmin edilen ödül 500 bin TL olarak söylenmektedir. Hem duygusal halleriyle bilinen hem de parklardaki performansıyla fark yaratıp dikkatleri üzerinde toplamayı başaran isim Cemal Can olurken, şampiyonluğunun açıklandığı anlarda da göz yaşlarına hâkim olamayıp gözlerinden yaşlar döküldü.

Survivor 2020’nin şampiyonu Cemal Can olurken, sözleri ise şöyle kayıtlara geçti: “Burada iki kazanan var. Hayalim gerçek oldu. Tek bir şey söyleyeceğim hayallerinizin peşinden gidin. Hayat çok kısa birbirinizin kalbini kırmayın”

Cemal Can Canseven Kimdir? Nerelidir?

25 Mayıs 1995 İzmir doğumlu olan Cemal Can, anne tarafında Rizeli, baba tarafında ise Selanik göçmenidir. 2013 yılında üniversite hayatına başlamak adına İstanbul’a gelen Canseven, Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaktadır.

Lise eğitimi süresince hem eğitim hayatı hem de yaşamını İzmir’de sürdüren Cemal Can, üniversite için geldiği Istanbul’da birçok arkadaşının tavsiyesiyle beraber DJ’liğe başlamıştır. Bu noktada eğitimini İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi alarak kariyerine yön veren Survivor Cemal Can, eğitim sonrasında birçok sahnede yer almaya başladı.

Daha sonraki zamanlarında Danla Bilic ile üniversite yıllarından tanışan Cemal Can, birlikte çektikleri videolarıyla beraber ününe ün katmaya devam etti. Şimdilerde ise güncel olarak yaptığı meslek DJ’lik olan Cemal Can, Survivor 2020 yarışması öncesinde daha önce hiçbir TV programına da katılmamıştır.

gunluk sacbakimi


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı