Shutterstock kurucusu evini 52 milyon dolara satışa çıkardı

Ünlü emlak şirketi Douglas Elliman’da dikkat çeken bir ilan yer aldı. Shutterstock kurucusu ve eşine ait bu ilan da 10.269 metrekarelik Bridgehampton evi 52 milyon dolara satışa çıkarıldı. Shutterstock’un milyerder kurucusu ve aynı zamanda yönetim kurulu başkanı Jonathan Oringer, satışa sunduğu evi 2014 yılında 40 milyon dolara satın almıştı. Ancak çift 6 ay önce Miami’den […]


0
Shutterstock kurucusu evini 52 milyon dolara satışa çıkardı
Shutterstock kurucusu evini 52 milyon dolara satışa çıkardı

Ünlü emlak şirketi Douglas Elliman’da dikkat çeken bir ilan yer aldı. Shutterstock kurucusu ve eşine ait bu ilan da 10.269 metrekarelik Bridgehampton evi 52 milyon dolara satışa çıkarıldı. Shutterstock’un milyerder kurucusu ve aynı zamanda yönetim kurulu başkanı Jonathan Oringer, satışa sunduğu evi 2014 yılında 40 milyon dolara satın almıştı.

Dekorasyonu yapılırken iç mekanlarda konfor üst seviyelere çıkarılmış.

Ancak çift 6 ay önce Miami’den ev almış, ayrıca kısa bir süre önce de Florida’ya taşınmıştı. Oringer taşınmasıyla ilgili olarak da Miami’de teknoloji girişimlerine yatırım yaptığını söylemişti.

Evin içinde bir asansör, yemek ve mutfak alanı, barlı bir oda, spor salonu ve havuza açılıp spa içeren oyun odası yer alıyor.

Oringer’ın gözden çıkardığı ev; 2 dönümlük arazide, bir ana süit ve 1.800 metrekarelik veranda ve teraslar ile birlikte oldukça geniş bir alana sahip. Sahile inen özel ışıklı bir yürüyüş yoluna çıkan 1.800 metrekarelik avlusu da dikkat çeken diğer detaylar arasında.

Oringer’ın gözden çıkardığı ev; 2 dönümlük arazide, bir ana süit ve 1.800 metrekarelik veranda ve teraslar ile birlikte oldukça geniş bir alana sahip.

Evin içinde bir asansör, yemek ve mutfak alanı, barlı bir oda, spor salonu ve havuza açılıp spa içeren oyun odası yer alıyor. Tavandan tabana cam pencereler ile kaplanan ev; okyanus ışığını ve manzarasını en üst düzeye çıkarıyor.

Evde bol bol veranda alanına yer verilmiş.

Bol veranda alanına ek olarak oturma odasında da şömineye yer everilerek iç mekandaki konfor da üst seviyelere çıkarılmış.

İlginizi ÇekebilirBaba filminin ikonik malikanesi 105 milyon dolarlık indirimle yeniden satıştaBaba filminin ikonik malikanesi 105 milyon dolarlık indirimle yeniden satışta İlginizi ÇekebilirSatışa çıkarılan 4 odalı malikanenin fiyatı dudak uçuklattıSatışa çıkarılan 4 odalı malikanenin fiyatı dudak uçuklattı


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı