Popüler Analist, Cardano (ADA) İçin Büyük Fiyat Hedefini Açıkladı

Kripto para stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için büyük fiyat hedefini açıkladı. Analist yeni videosunda, 2017 boğa piyasasının mevcut boğa döngüsüne kıyasla sönük kalacağını söyledi: “Genel olarak kripto para birimleri için çok güçlü bir temel dönemin içinde olduğumuz göz önüne alındığında, genel olarak 2017’de sahip olduğumuz bu boğa […]


0
Popüler Analist, Cardano (ADA) İçin Büyük Fiyat Hedefini Açıkladı
Popüler Analist, Cardano (ADA) İçin Büyük Fiyat Hedefini Açıkladı

Kripto para stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için büyük fiyat hedefini açıkladı. Analist yeni videosunda, 2017 boğa piyasasının mevcut boğa döngüsüne kıyasla sönük kalacağını söyledi:

“Genel olarak kripto para birimleri için çok güçlü bir temel dönemin içinde olduğumuz göz önüne alındığında, genel olarak 2017’de sahip olduğumuz bu boğa aşaması, şu anda sahip olduğumuz döngüye kıyasla küçük kalacak.”

Kripto para stratejisti, 1990’ların sonundan 2000’lerin başına kadar Dotcom balonunun toplam değerini inceleyerek, Bitcoin (BTC) ve Cardano dahil olmak üzere, tüm kripto para piyasasının gelecekteki değerini tahmin etmeye çalışıyor:

“Kripto para piyasasının şu anki değerlendirmesi 2 trilyon dolarken, muhtemelen tüm finansal sistemi yeniden şekillendirebilecek blokzincirinden daha az değerli olan Dotcom balonu, 10-12 trilyon dolardı yani bundan 6x daha fazlaydı. Dolayısıyla, piyasada minimum 6x gibi bir beklentiniz varsa, Bitcoin neredeyse 400.000 dolara, 330.000 dolara kadar ulaşabilir. Ve eğer bu fiyat analizini Cardano’ya uygularsanız, Cardano’yu buradan 6x yükselten 7.00 dolar seviyesine götürecektir.”

Analist ayrıca BTC paritelerinin zor uyandığına ve bu aşamada kat edilecek çok yol olduğuna dikkat çekti:

“Bu nedenle, Cardano’nun 10 dolara gideceğini gösteren bir projeksiyonu buradan hesaplamak o kadar da garip değil. Özellikle de gerçeği göz önünde bulundurursak, bunu geçen hafta birçok kez söyledim, özellikle de Cardano ve çoğunlukla tüm Bitcoin pariteleri göz önüne alındığında zar zor uyanıyorlar. Dolayısıyla Bitcoin pariteleri için daha kazanılacak çok şey var.”

Van de Poppe, Cardano’nun hem USD hem de BTC paritesindeki herhangi bir düzeltmesinin, trader’ların kripto para tarihindeki en büyük boğa piyasasına hazırlanırken sağlam giriş noktaları elde etmelerine izin vereceği için “büyük bir fırsat” olduğunu vurguluyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı