İzmir Su Fatura Ödeme

İzmir’de yaşamak bir ayrıcalıktır. Bu güzel şehrin ikliminin suyunun özgür düşünceli insanlarının tadına bir bakan bir daha asla vazgeçemez. İzmir’de yaşam teknolojinin verdiği olanaklardan faydalanarak oldukça kolaylaştırılmış ve pratik bir hale getirilmiş.


0
İzmir Su Fatura Ödeme
İzmir Su Fatura Ödeme

İzmir’de yaşamak bir ayrıcalıktır. Bu güzel şehrin ikliminin suyunun özgür düşünceli insanlarının tadına bir bakan bir daha asla vazgeçemez. İzmir’de yaşam teknolojinin verdiği olanaklardan faydalanarak oldukça kolaylaştırılmış ve pratik bir hale getirilmiş. Büyükşehir belediyesi teknolojiyi her alanda kullanır halde. Mesela su faturası ödeme İzmir’de çok kolay. Eğer aktif internet kullanıcısı iseniz İzsu internet sitesinden İzmir su fatura ödemesi yapmak çok kolay. Eğer akıllı telefon kullanıcısıysanız fatura ödemek daha da kolay. Hemen google playstore’dan veya appstore ‘dan İzsu uygulamasını indirin cepten fatura ödemenin tadını çıkarın. egehaber.com

İzsu Uygulamasıyla Cepten Fatura Ödemenin Tadını Çıkarın

İzmir büyükşehir belediyesi teknolojiyi hayatımıza katarak işleri kolaylaştırmış ve basite indirgemiş. Nasıl mı? İzsu uygulamasıyla tabi ki. Üstelik bu uygulamadan sadece izmirsu fatura ödeme işlemi yapmıyorsunuz. Yaklaşan su kesintilerinden anında haberdar oluyorsunuz. Su kesileceği zamana kadar önleminizi alıyorsunuz. Dahası da var bu uygulamanın. Uygulamada İzmir büyükşehir belediyesinin projelerini yapılacak çalışmalarını yapmış olduğu halen devam eden çalışmalardan da haberdar oluyorsunuz. Daha ne olsun. Siz de hemen akıllı telefonunuzdan izsu uygulaması indirerek koltuğunuzdan bile kalkmadan faturalarınızı ödeyin. Hem de su kesintilerinden komşularınızdan bile önce sizin haberiniz olsun. Gelişmeleri takip edin. Önleminizi alın susuz kalmayın.

E-fatura Ödemede 3D Güvenlik Sistemi

Faturalarınızı internetten ödemek istiyorsunuz fakat bir türlü güvenemiyorsanız bu başlık tam size göre. Peki, nedir bu 3d güvenlik sistemi diye merak ediyorsanız cevap işte burada. Ödeme yazılımlarındaki güvenlik sistemi, sanal ödeme faaliyetleri esnasında müşteriye (kendi vadesiz hesap ya da kredi kartı) bankası tarafından ödeme şifresi sms mesaj yolu ile teyit edilmekte ve bu şekilde kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 3d Güvenlik Sistemi ile e-fatura ile İzmir su fatura ödemeişlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dilediğiniz bankayla konuşup internet bankacılığı yaptırmak ve dilediğiniz kartı tanımlamak ardından fatura ödeme uygulamasını indirmek ve en son olarak da size gelen şifreyi belirlenen alana doğru olarak girmektir. Tüm bu basit işlemleri yaptıktan sonra fatura ödemek sizin için çocuk oyuncağı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı