Hgs Bakiye Sorgulama

Hızlı geçiş sistemleri gün geçtikçe sürücülere sunulmaktadır. Her geçen yıl HGS etiketleri binlerce kişi tarafından kullanılırken, sürücülerin bakiye konusunda bazı soruları bulunmaktadır.


0
Hgs Bakiye Sorgulama
Hgs Bakiye Sorgulama

Hızlı geçiş sistemleri gün geçtikçe sürücülere sunulmaktadır. Her geçen yıl HGS etiketleri binlerce kişi tarafından kullanılırken, sürücülerin bakiye konusunda bazı soruları bulunmaktadır. En sık sorulan sorular arasında, hgs bakiye sorgulama yer alırken, online işlemlerden destek alarak, bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. egehaber.com

PTT ile Bakiye Sorgulama

Bu konuda PTT bünyesinde aldığınız HGS’ler için, PTT sizlere yardımcı olabilecektir. İster web adresinden isterseniz gişelerden hem bakiye yükleme hem de sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki online işlemler kullanarak, internet üzerinden bilgi sahibi olabilmek istiyorsanız, bu konuda sizlere hizmet veren resmi web sayfaları bulunmaktadır.

Bankanız Web Adresinden

Bahsettiğimiz hgs bakiye sorgulama işlemlerine, bankanız web adresinden ulaşabilirsiniz. Elbette ki her banka farklı bir sistem ile yardımcı olurken, bazı bankaların web adreslerinde, müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yaparak, TC kimlik numarası, vergi numarası, HGS numarası ya da sigorta numaranız ile birlikte sorgulama işlemi yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sadece bu işlem için kurulan web adresleri de oldukça iyi yardımcılarınızdan olacaktır.

Bakiye Yükle

Bildiğiniz gibi HGS kartlarınızda her daim bakiye bulundurmak zorundasınız. Çünkü, uzun süre bakiye bulundurmayan HGS kartları, analiz edilerek, hesaplar iptal edilecektir. Hesapların iptal edilmesi durumunda ise, bir sonra ki geçiş işlem ücretleri 11 kat daha fazla olabilecektir. Bundan dolayı bakiyelerinizi her daim kontrol ederek yeniletmeniz gerekiyor.

Otomatik ödeme

Her zaman bakiyelerinizi kontrol etmek için vaktiniz yok ise, kredi kartlarınız ya da hesap kartlarınız ile otomatik ödeme talimatlarında bulunabilirsiniz. Bu talimat, sizlerin bakiye yükleme işlemlerinde kolaylık sağlayabileceği gibi, zamanında ödenmesinden kaynaklı olarak da, her hangi bir hesap iptali ya da ceza söz konusu olmayacaktır. İnternet bankacılığından da hizmet alarak, bu pratikliği yaşayabilirsiniz.

https://www.egehaber.com/


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı