Golcün kadar konuş

FENERBAHÇE’NİN Göztepe önünde oyun üstünlüğü vardı. Kanatları son derece iyi kullandı. Soldan Caner’le sağdan Nazım’la etkili akınlar yaptılar. Fakat gelen ortalardaki isabet oranı düşüktü. Sorun Fenerbahçe’nin merkez bir santrforunun olmayışı. Bunu defalarca yazdık. Merkezden hazır olmayan Mesut ve Sosa’yla etkili akınlar yapılamıyor. Bu iki oyuncunun pas atacağı santrfor yok. ÜNAL Hoca takımını maça çok iyi […]


0

FENERBAHÇE’NİN Göztepe önünde oyun üstünlüğü vardı. Kanatları son derece iyi kullandı. Soldan Caner’le sağdan Nazım’la etkili akınlar yaptılar. Fakat gelen ortalardaki isabet oranı düşüktü. Sorun Fenerbahçe’nin merkez bir santrforunun olmayışı. Bunu defalarca yazdık. Merkezden hazır olmayan Mesut ve Sosa’yla etkili akınlar yapılamıyor. Bu iki oyuncunun pas atacağı santrfor yok.

ÜNAL Hoca takımını maça çok iyi hazırlamış. Rakibi iyi analiz edip kontratak taktiğini uyguladı. Bunda da çok başarılı oldu. Halil’in attığı golle de üç puanı alıp İzmir’e döndü.

FENERBAHÇE’NİN temel sorunlarını sıralayacak olursak:

1-Fenerbahçe yanlış kadro kurmanın bedelini ödüyor. Forvet hattındaki oyuncular Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un çok gerisinde.

2-Sosa ve Pelkas gibi iki oyuncu varken Mesut Özil’i transfer ediyorsun. Kardeşim bu kadar 10 numarayı ne yapacaksın? İrfan Can’a verilecek para ile iyi bir pivot forvet al, şampiyon ol. Sana Semih gibi Sörloth gibi Aboubakar gibi iş bitirici forvet lazım.

3-Orta sahada fazla oyuncu olduğundan dolayı iki 10 numara ile Fenerbahçe sahaya çıkıyor. 36 yaşındaki Sosa ile henüz kuvvet ve maç kondisyonu yetersiz olan Mesut Özil yan yana oynamaz. Ya Mesut oynar ya Sosa oynar. İkisi yan yana oynarsa takımın orta sahadaki direnci düşer. Hangisi oyunu kuracak ve forvet olmadığı için kime pas atacaklar.

4-Forvet hattı eksik olan G.Saray gidip Onyekuru ve Mostafa’yı aldı, galibiyetler geldi. Fenerbahçe’de bunu görecek bir futbol aklı yok mu? Bu Samatta’ya 6 milyon Euro nasıl verilir? Kısaca golcün kadar konuşursun. Fenerbahçe de golcüsü olmadığı için suskun kalıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı