Eski kız arkadaşını bağladı evi ateşe verdi serbest kaldı

İstanbul Ataşehir’de, 13 Ocak’ta eski kız arkadaşı Alev Ş.’nin ellerini ve ayaklarını koli bandıyla bağlandıktan sonra evi ateşe verildiği iddia edilen ve gözaltına alınan Emre Y. Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirildi. Savcılık, Emre Y. hakkında “yangın çıkarmak suretiyle kasten öldürmeye teşebbüs” suçundan adli kontrol hükümleri uygulanması talebiyle şüpheliyi Anadolu Sulh Ceza Hakimliğine sevk etti. İKAMETİNE […]


0
Eski kız arkadaşını bağladı evi ateşe verdi serbest kaldı
Eski kız arkadaşını bağladı evi ateşe verdi serbest kaldı

İstanbul Ataşehir’de, 13 Ocak’ta eski kız arkadaşı Alev Ş.’nin ellerini ve ayaklarını koli bandıyla bağlandıktan sonra evi ateşe verildiği iddia edilen ve gözaltına alınan Emre Y. Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirildi.

Savcılık, Emre Y. hakkında “yangın çıkarmak suretiyle kasten öldürmeye teşebbüs” suçundan adli kontrol hükümleri uygulanması talebiyle şüpheliyi Anadolu Sulh Ceza Hakimliğine sevk etti.

İKAMETİNE 200 METREDEN FAZLA YAKLAŞAMAYACAK

Hakimlik Emre Y. hakkında, müşteki Alev Ş.’nin ikametine 200 metreden fazla yaklaşmamak şeklinde adli kontrol hükümleri uygulanmasına karar verdi.

İFADESİNDE ‘ŞAŞKINLIK İÇERİSİNDEYİM’ DEDİ

Emre Y. ifadesinde, “Alev her sevgili arasında olduğu gibi ufak tefek sözlü tartışmalarımız olurdu ama bu tartışmalarımız hiçbir zaman fiziksel şiddete bağlanmadı. 13 Ocak günü Alev’in ikametine gittim.

Kendisiyle oturduk, kahve içtik, sohbet ettik. Alev taşınma aşamasında olduğu için ona yardım ettim. Alev ile biraz daha sohbet ettik ve ben aynı gün 16.00-17.00 sıralarında Alev’in ikametinden çıkış yaptım. Bu şahsın ellerini kollarını bantlamadım. Şahsın evini ateşe vermedim, hakkımdaki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Bu şahsın neden böyle bir ifade verdiğini bilmiyorum. Şaşkınlık içerisindeyim” dedi.

HASTANE POLİSİNE İFADE VERDİ

Hastaneye kaldırılan Alev Ş.’nin verdiği ifadede, Emre Y.’nin evine geldiğini bir süre sonra da tartışmaya başladıklarını söyleyerek, “Kavga sözlü hakaretle sonrasında karşılıklı olarak birbirimizi darp etmeye başladık. Ben olayın sonrasını hatırlamıyorum.

Gözümü açtığımda apartman boşluğundaydım. Evimden dumanlar çıkıyordu ve nefes almakta güçlük çekiyordum. Birileri bana oksijen maskesi takarak ambulansa bindirdi. Hastaneye geldiğimde ayağımda, elimde ve boyun çevremde koli bantları olduğunu fark ettim. Sağlık çalışanları bantları söktü ve müdahaleye başladılar. Emre Y.’nin benim ellerimi, kollarımı ve ağzımı bantlayarak evimi ateşe verdiği anı şu an hatırlayamıyorum ancak evde ikimizden başkası yoktur” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirEski sevgilisi bıçaklamıştı... Yaşadığı dehşeti anlattıEski sevgilisi bıçaklamıştı… Yaşadığı dehşeti anlattı


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı