Başarılı Analist Bitcoin’i (BTC) Yorumladı: Mega Boğa Bekliyorum

Lider kripto para birimi birkaç saat içinde yaklaşık 10.000 dolar kadar gerileme yaşadı ancak şimdi iyileşme belirtileri gösteriyor. Dünyanın en önemli kripto para birimi Bitcoin (BTC), sadece birkaç saat içinde 44.900 dolarlık bölgeye, 54.000 dolarlık alandan düştü. O andan şimdiye kadar Bitcoin yeşil mumlarla karşılaştı ve iyileşiyor. BTC, yazının yazıldığı sırada 48.637 dolardan el değiştiriyordu. Pazartesi […]


0
Başarılı Analist Bitcoin’i (BTC) Yorumladı: Mega Boğa Bekliyorum
Başarılı Analist Bitcoin’i (BTC) Yorumladı: Mega Boğa Bekliyorum

Lider kripto para birimi birkaç saat içinde yaklaşık 10.000 dolar kadar gerileme yaşadı ancak şimdi iyileşme belirtileri gösteriyor.

Dünyanın en önemli kripto para birimi Bitcoin (BTC), sadece birkaç saat içinde 44.900 dolarlık bölgeye, 54.000 dolarlık alandan düştü. O andan şimdiye kadar Bitcoin yeşil mumlarla karşılaştı ve iyileşiyor. BTC, yazının yazıldığı sırada 48.637 dolardan el değiştiriyordu.

Pazartesi günü, ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, işlemlerin yürütülmesinin tamamen verimsiz olduğunu söyleyerek Bitcoin’i eleştirdi. Bitcoin zaten düşüşe geçmişti, Yellen’in bu ifadelerinin ardından ise yükseldi.

Tesla ve MicroStrategy gibi en büyük şirketler, son zamanlarda hissedarlarının 1 milyar dolardan fazla parasını kripto paraya tahsis ederek derin ilgi gösteriyor. Analistler bu gibi benimsemelerin Bitcoin’in uzun vadede iyiliği olacağını düşünüyor.

Analistler Şu Anki Durumu Nasıl Yorumluyor?

Popüler analist Dr. Hardfork, Bitcoin piyasa hakimiyeti ile ilgili açıklamalarda bulunarak ileride “mega bull” beklediğini dile getirdi. Hardfork, Telegram üzerinden bir grafik paylaşarak şu açıklamalarda bulundu:

“BTC dominance tekrar 64 testi yapıyor. Yani BTC’de sert bir yükseliş göreceğiz. Muhtemelen BTC 65.000 hedefini zorlayacak. Daha sonra mega boğa bekliyorum. 2017 dahil tüm altcoin’lerin yükselmesi.”

photo 2021 02 23 13.21.00

Boğa Bitmedi

Bir başka popüler analist Kripto Dayı ise boğa sezonunun bitmediğini dile getirdi. Kripto Dayı, şu ifadeleri kullandı:

“Boğa bitmedi arkadaşlar 🙂 Bunlar boğada gayet doğal olan şeyler. Ama ne oldu ısrarla söylemlerimize rağmen kâr satışı yapmayan, kârını borsadan çekmeyenler, kârdan zarar etti ya da aldıklarını geri verdi.Uygun yerden giriş ve çıkış her zaman önemli.”

#Bitcoin Boğa bitmedi arkadaşlar 🙂 Bunlar Boğa da gayet doğal olan şeyler.Ama ne oldu ısrarla söylemlerimize rağmen kâr satışı yapmayan,kârını borsadan çekmeyenler,kârdan zarar etti ya da aldıklarını geri verdi.Uygun yerden giriş ve çıkış her zaman önemli. https://t.co/JxrZR9e46C

— Kripto Dayı (@KriptoDayii) February 23, 2021


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı