Analiste Göre Bu 14 Altcoin Patlama Yapmayı Bekliyor

Popüler kripto para trader’ı ve analisti Elliot Wainman, bir grup altcoin’in bu ay oldukça büyük yükselişler yaşama potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Analist, yeni bir YouTube videosunda, yatırımcılara önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük kazançlar sağlayabilecek 14 altcoin seçiyor. İlk olarak Wainman, CoinMarketCap’e göre, şu anda 1.76 dolardan işlem gören ve yaklaşık 278.28 milyon dolarlık piyasa değerine […]


0
Analiste Göre Bu 14 Altcoin Patlama Yapmayı Bekliyor
Analiste Göre Bu 14 Altcoin Patlama Yapmayı Bekliyor

Popüler kripto para trader’ı ve analisti Elliot Wainman, bir grup altcoin’in bu ay oldukça büyük yükselişler yaşama potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Analist, yeni bir YouTube videosunda, yatırımcılara önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük kazançlar sağlayabilecek 14 altcoin seçiyor.

İlk olarak Wainman, CoinMarketCap’e göre, şu anda 1.76 dolardan işlem gören ve yaklaşık 278.28 milyon dolarlık piyasa değerine sahip merkeziyetsiz likidite ağı THORChain’i (RUNE) büyük bir yükselişin beklediğini söylüyor. Altcoin analisti, THORChain’in 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşacağını tahmin ediyor.

Wainman bir diğer kripto paranın, Bitcoin ile büyümeye hazır olduğunu söylediği ve DeFi’ın blokzincirleri arasında kripto varlıklarının transferini sağlayan bir protokol olan REN olduğunu söylüyor. Trader, yayın saati itibariyle 369 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0.42 dolar civarında işlem gören REN’e “büyük yatırım yaptığını” söylüyor.

Wainman ayrıca, yalnızca 46 milyon dolarlık piyasa değeri ile “geleneksel ve merkeziyetsiz finansmanı birleştiren” merkeziyetsiz, blokzincirinden bağımsız olan AllianceBlock’ın (ALBT) da yükselişe geçeceğini düşünüyor. Trader, AllianceBlock’un veri depolama projesi Ocean Protocol ile olan yeni ortaklığını, gelecekteki yükselişin sinyali olarak yorumluyor.

Daha sonra kripto para analisti, madencilerin işlemlerini onaylayarak mümkün olan en yüksek değeri elde etmelerine yardımcı olan iki projeden bahsediyor. Wainman, gün içinde %128 artan KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO’nun (ARCH) bu boğa döngüsü sırasında değer olarak katlanabileceğini söylüyor.

Wainman daha sonra, merkeziyetsizlik alanının en önemli bölümlerinden biri olarak tanımladığı merkeziyetsiz sigorta sektörüne geçiyor. Wainman, Polkadot tabanlı Bridge Mutual’ın (BMI) sektördeki heyecan verici bir proje olarak öne çıktığını düşünüyor.

Wainman’ın listesindeki bir sonraki adım, merkezi olmayan türevler platformu, Injective Protocol (INJ). 88 milyon dolarlık piyasa değeri ile trader, ilk merkeziyetsiz Tesla vadeli işlem piyasasının artık Solstice test ağında mevcut olduğunu duyuran projenin, geleneksel türev piyasasının onlarca trilyon dolar değerinde olduğu düşünüldüğünde, büyümek için çok fazla alana sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Wainman’in bundan sonraki üç seçimi, aynı zamanda merkeziyetsiz türevlerle ilgili ürünler. Trader, henüz token lansmanını yapmamış olan Oiler Network’ü, Hegic’i ve Hegic üzerine inşa edilmiş Whiteheart (WHITE) projesini vurguluyor.

Wainman daha sonra Wainman’ın özellikle yükselişe geçtiğini söylediği bir sektör olan NFT alanında bir proje olan REVV’e dikkat çekiyor.

Listesindeki bir sonraki altcoin, Wainman’ın yüksek profilli ortaklıklar ve mükemmel teknolojiyle övündüğü ve değer biçilmemiş bir proje olarak tanımladığı PARSIQ (PRQ).

Wainman’ın bahsettiği son iki varlık, merkeziyetsiz bir bulut depolama projesi olan Akash (AKT) ve yayın saati itibariyle sırasıyla 27 ve 28 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan RAMP.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı