Analist Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Tahminlerini ve Takip Ettiği 10 Altcoin Projesini Açıklıyor

Yüz milyonlarca dolar değerindeki ERC20 tokenlarını ortaya çıkardıktan sonra, sektörde hızla itibar kazanan bir kripto para balinası, şimdi 2021 için Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini paylaşıyor. Bir Daily Hodl haberine göre, 0x_b1 olarak bilinen yüksek cirolu trader, yıl sonuna kadar Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşacağını ve daha sonra da önemli ölçüde düzeltme yaşayacağını […]


0
Analist Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Tahminlerini ve Takip Ettiği 10 Altcoin Projesini Açıklıyor
Analist Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Tahminlerini ve Takip Ettiği 10 Altcoin Projesini Açıklıyor

Yüz milyonlarca dolar değerindeki ERC20 tokenlarını ortaya çıkardıktan sonra, sektörde hızla itibar kazanan bir kripto para balinası, şimdi 2021 için Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini paylaşıyor.

Bir Daily Hodl haberine göre, 0x_b1 olarak bilinen yüksek cirolu trader, yıl sonuna kadar Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşacağını ve daha sonra da önemli ölçüde düzeltme yaşayacağını söylüyor.

“Bitcoin 55.000 doları kıracak ancak 2021 kapanışını 30.000 doların altında yapacak.”

Ethereum’a gelince, yüksek profilli yatırımcı, ikinci en büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmasını bekliyor.

1/ #ETH hits new ATH(s).

— 0xB1AdceddB2941033a090dD166a462fe1c2029484 (@0x_b1) January 4, 2021

0x_b1, gelişmekte olan merkeziyetsiz finans alanını da yakından takip ediyor. Büyük finans kuruluşlarının Compound (COMP) gibi lending ve borrowing platformlarıyla uğraşacağını belirtti.

“JPMorgan, Citibank, Goldman Sachs, CBDC, çapraz döviz ve borrowing/lending için Compound finans benzeri platformlar ortaya çıkmaya başladı.”

Ayrıca takipçilerine yearn.finance (YFI), yAxis (YAX) ve Harvest Finance (FARM) gibi önde gelen yield aggregator platformlarının ana akım haline geleceğini ve perakende yatırımcıların DeFi dünyasına girmesi için zemin hazırlayacağını söylüyor.

YF Link’e (YFL) gelince trader, Chainlink (LINK) kurucu ortağı Sergey Nazarov’un faaliyetleri nedeniyle bu yıl değerini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

“Sergey Nazarov, Linkswap için YFlinkio’ya kar amacı gütmeyen bir Chainlink oracle’ı miras bıraktı – 1500 dolar/YFL tabanı belirlendi.”

0x_b1, bu yıl bir dizi DeFi projesinin iyi iş çıkaracağını söylese de iyi bir performans sergileyeceğini düşündüğüne inandığı iki protokole dikkat çekiyor.

O, merkeziyetsiz platform 1inch’in, otomatik piyasa yapıcısı Curve Finance (CURVE) pahasına istikrarlı stablecoin swap lideri olarak yükseleceğini söylüyor. Ayrıca Badger DAO’nun yönetişim token’ı Badger’ın asla 3.00 dolar seviyesinin altına düşmeyeceğini tahmin ediyor. Bu arada Badger DAO’nun Digg’inin Bitcoin yatırımcıları tarafından oynaklığa karşı bir koruma olarak kullanılacağını düşünüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı