Ak Parti Açıkladı: Netflix, Ak Parti ile Görüşme Yapmamış!


0

Dün gündeme gelen Netflix’in Türkiye’den çekileceğine dair iddialar hakkında, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal gerekli açıklamalarda bulundu. Böylesine bir iddia hakkında yapılan açıklamada, resmi bir temasın Netflix ile Ak Parti arasında olmadığını ve buna göre de Türkiye’den çekilme kararlarının nedenini soran Mahir Ünal, Twitter yoluyla bu açıklamalarda bulundu.

Netflix, Türkiye ayağıyla ilgili olarak Türkiye’den yakın zamanda çekilme planları olduğuna dair dün gün boyunca internette iddia dolaştı. Hal böyle olunca da konu hakkında birtakım iddialar ortaya atılsa da resmi kanalların herhangi birinden de açıklama yapılmamıştı. Buna dayalı olarak Ak Parti tarafında gerekli açıklamalar kısa zamanda yapıldı.

Netflix, geçen aylarda RTÜK denetimine giren kanallardan biri oldu. Dün ise internette ki birçok iddia nedeniyle Türkiye’den çekileceğine dair iddialarda bulunuldu. Gündemdeki bu konu üzerine ve iddialar üzerine Mahir Ünal, “Türkiye’den neden gitmeyi düşünsünler ki?” şeklinde bir açıklamada bulundu. “Netflix’in daha derin iş birliği ile Türk kültürü ve sanatına dönük gerekli hassasiyet gösterileceğine inanıyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal, Twitter’da gündem olan Netflix konusuyla ilgili olarak yine Twitter üzerinden birtakım açıklamalarda bulundu. Konu hakkında Netflix Turkey herhangi bir şekilde siyasi ya da resmi düzeyde bizimle iletişime geçtiler. Bu konuda Türkiye’den gitmeyi neden düşünsünler ki? diye açıklamalarda bulundu. Netflix, derin bir iş birliği noktasında Türk kültürü ve sanatına dönük gerekli hassasiyeti göstererek iletişimde olacaklarına güveniyoruz, şeklinde açıklamalarda bulundular.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı