Acun Ilıcalı’yı Şaşırtan Rekor: Survivor Yasin, Kanalıma Benden Daha Çok Çıktı!


0

Bu sezon oldukça çekişmeli geçen ve son finallere kalarak, ismini çeyrek finale kadar taşıyan isim Survivor Yasin olurken, Survivor 2020’de final günü özet bilgilerle ve açıklamalarla birçok bilgiyi biriktirerek ve VTR’lerle sunan Acun Ilıcalı’da hem kendisinin şaşırdığı hem de seyircileri şaşırdan bilgiyi paylaştı.

Yasin Obuz’un Survivor 2020’de, 1 yıl boyunca 215 gün boyunca prime time kuşağı içinde TV’ye çıkıp rekor kırdığını açıklayan Ilıcalı, bu noktada 215 gün boyunca kendi kanalında kendisinin dahi gözükmediği, kendisini geçerek rekor kırdığına dair yorumlarda bulunarak güldürdü.

Bu yıl ki Survivor 2020 finalleri İstanbul Galataport’ta yapıldı bilindiği üzere… Survivor 2020 şampiyona kim olacak? Gibi durumlar merak edilirken yarı finalde elenen isim Yasin Obuz oldu. Bu sayede Survivor 2020 finalinde şampiyonluk Barış mı yoksa Cemal Can mı olacak merak konusu oldu ve SMS oylarıyla açıklandı.

SMS oyları sonucunda, SMS oylarının açıklanmasıyla beraber Barış ve Cemal Can arasında en fazla oyu alan isim Cemal Can oldu ve şampiyonluk da Cemal Can’a gitti. Bu süreçte ise, Yasin Obuz’a ait ilginç bir istatistiği ekranlara getiren Acun Ilıcalı, seyircilerini güldürdü.

Yasin, MasterChef programıyla TV8 ekranlarında aylarca yarışmada yarışmış bir isim olurken, daha sonra aynı sezonda gittiği Survivor ile beraber toplamda 215 gün boyunca Prime Time’da kendisinin çıktığına dair istatistik paylaştı. Kendi televizyonunda dahi bu kadar uzun süre çıkmadığının detaylarını paylaşan Ilıcalı, bu komik bilgiyi de paylaşarak finalde gülünç anlardan birini paylaşmış oldu.

Aynı program içerisinde Yasin’i sahneye alarak, kendisine Hadise tarafından gönderilen özel bir çikolata paketini de takdim etti. Survivor 2020’de Yasin’e Anlat Bakalım oyunu içinde çikolata sözü veren Hadise, sözünü yerine getirerek “Hadise’ye teşekkür ederim, sözünü tuttu” diyerek de tarihe not düştü.

Survivor 2020 Yasin Obuz Kimdir?

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 Diyarbakır doğumludur. Sporla her zaman ilişkisi olan Yasin Obuz’un 1998 yılında ilk spor lisansı çıkarttığı bilinmektedir. Futbolla ilgisi olmasıyla beraber 2 yıl kadar jimnastik yaptığı söylenmektedir.

Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümünden mezun olan Obuz, üniversite yıllarında hem fitness hem de futbol ile ilgilenirken, yüzme alanlarında da çeşitli derecelere sahip oldu. Okul döneminin sonlarına doğru yemeğe olan ilgisiyle beraber yemek programlarına katılan Yasin Obuz, aşçılık alanında uzmanlaşmaya yönelik olabildiğince iyi sonuçları elde etti.

Mutfak ve aşçılık alanlarında kendini geliştiren Obuz, 20’ye yakın ülke ziyaretçi gerçekleştirmiştir. Her gittiği yerde gördüğü çeşitli yemek kültürleriyle hatırı sayılır tecrübeler edinerek, buralardan aldığı ilham ile kendisine küçük bir işletme de İstanbul’da kurdu. TV8 ekranlarında MasterChef Türkiye 2020 yarışmasına katılarak burada kendisine has halleriyle beraber sosyal medyada isminden çokça söz ettirerek başarılı bir kariyer çizdi.

Son kariyerinde ise 2020 Survivor’a katılarak burada yarışma üçüncüsü olarak başarısını sergileyen Yasin Obuz’un bu başarısından dolayı önü açık bir kariyer onu bekliyor olacağı gözlemleniyor.

gezi rehberi


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Komik Komik
0
Komik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı